Perfumetki 20ml

Perfumetki to perfumy oryginalne lub odpowiedniki dostępne w dużo mniejszych niż standardowe opakowaniach. To dokładnie te same zapachy, jednak flakonik jest mniejszy, a co za tym idzie, również niższa będzie cena. Dzięki temu perfumetki to doskonały sposób na poznanie danej linii zapachowej, eksperymentowanie albo zakup swoich ulubionych perfum w wygodnej i praktycznej formie, dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie. Duże flakony są nieporęczne, a rozbicie ich lub zgubienie to duża strata. Tymczasem perfumetki pozwalają Ci mieć ze sobą swój ulubiony zapach w pracy, szkole lub w czasie wyjazdu bez żadnych obaw. Produkty dostępne w perfumerii Rosena sprzedawane są w wygodnych, eleganckich opakowaniach o pojemności 20 ml.
Perfumetki damskie Perfumetki męskie

Perfumetki 20 ml hurt

Dla klientów biznesowych perfumeria Rosena przewidziała możliwość dokonywania zakupów hurtowych, co oczywiście wiąże się z zupełnie innymi cenami i warunkami sprzedaży. Szeroki wybór perfumetek sprzedawanych w wygodnych i ładnie wyglądających opakowaniach 20 ml pozwala na dokonanie większego zamówienia. W sklepie dostępne są odlewki umieszczane w mniejszych flakonikach – to wysokiej jakości odpowiedniki perfum najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, które w niczym nie ustępują oryginałom i są równie trwałe.

Perfumetki 20 ml detal

Oferowane w perfumerii Rosena perfumetki dostępne są dla klientów detalicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierać można spośród bardzo wielu zapachów. To odpowiedniki perfum znanych i cenionych na całym świecie renomowanych marek, których kompozycje stały się już kultowe. Dzięki temu każdy klient wybierze opcję idealną dla siebie. W asortymencie znajdziesz m.in. perfumetki Chanel, Hugo Boss, Lacoste, Calvin Klein, Versace i wielu innych wiodących producentów, sprzedawane w praktycznych, smukłych flakonikach 20 ml.

Perfumetki 20ml ceny 

Ceny perfumetek dostępnych w perfumerii Rosena są niezwykle atrakcyjne i sprawiają, że nawet najbardziej znane, kultowe zapachy znajdują się w zasięgu ręki. Niewielka pojemność opakowań – 20 ml – pozwala na znaczne obniżenie kosztów. Kupno oryginalnych perfum w większym flakonie to zazwyczaj bardzo duża inwestycja, na którą mało kogo stać. Oferowane przez Rosenę perfumetki pozwalają cieszyć się najwspanialszym zapachami dostępnymi na rynku, a także szukać swojego ulubionego bez obaw o nieudane zakupy i eksperymentować do woli.

Perfumetki 20ml opinie

Żona ostatnio kupiła mi kilka perfumetek 20 ml „na próbę”. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że można kupić znane perfumy w takie formie! To dosłownie parę złotych, a człowiek pachnie Hugo Bossem albo Lacoste.
Zygmunt
Jak dla mnie 20 ml to optymalna pojemność perfumetki – jak dany zapach się sprawdzi, można od razu zamówić większy flakon, a jak nie, to nie szkoda. I flakonik mieści się nawet w małej torebce. Polecam!
Aleks
Na co dzień nie używam perfum, tylko na specjalne okazje, i zawsze mi było szkoda kupować duże, drogie flakony, które leżały w szafce nie wiadomo ile i w końcu się psuły. Perfumetki 20 ml to dla mnie idealna opcja, mogę uzupełniać zapas na bieżąco ☺
Agnieszka